Mūsu komanda

Mūsu komanda

Neskaitot TERRAS Restorāna pasakaini garšīgos ēdienus, mums ir izcili radoša, draudzīga, vienmēr enerģijas pilna un atsaucīga komanda. Ar mums nekad nebūs garlaicīgi!

 

TERRA Restorāna vadītāja Ilze ir ļoti uzņēmīga, viņu visvairāk iedvesmo godīgums un savstarpējā uzticēšanās un viņai ir izcila humora izjūta – tā ir Ilzes panākumu atslēga.

 

TERRAS stiprais balsts, šefpavārs Edgars, ar sirdi un dvēseli ikdienas rod jaunas garšas virtuvē un pārsteidz ar ko neredzētu un nebjušu.

 

TERRAS pavāre un saldumu guru Julianna radoši, veikli un savu smieklīgo smieklu pavadījumā, sagatavo nākamos gastronomiskos šedevrus.

 

TERRA Restorāna menedžere Aija ir vienmēr draudzīga, atbildīga un rūpīga. Viņa atradīs atbildi jebkuram kolēģu jautājumam.

 

Restorānu menedžere Marta ir atbildīga, cītīga un atraktīva. Visi kolēģi zina, ka ir ļoti jācenšas, lai turētu līdzi viņas strādāšanas līmenim.

 

Mārketinga speciāliste Beāte rūpējās par TERRU virtuālajā pasaulē, rakstot garšīgus tekstus, veidojot krāsainas bildes un informējot klientus par to, kas aktuāls TERRĀ ikdienā.

 

TERRA Restorāna ikdienas neatņemama sastāvdaļa ir banketi un dažnedažādāko pasākumu apkalpošana. Anete ir tas cilvēks, kurš uzklausot klientu vēlmes,  visu saplāno un noorganizē tā, lai klientam prieks un smaids sejā.

 

Un, protams, neatsveramu un īpaši svarīgu lomu TERRA Restorānā spēlē mūsu smaidīgie, draudzīgie un zinošie viesmīļi un ātrie, rūpīgie virtuves darbinieki, kuri ik dienu uz darbu nāk ar prieku, jo pie mums, kā nekā, nāk priecīgi klienti!

 

Nāc ciemos pie mums uz TERRA Restorāniem un, lai Tev pielīp mūsu mīlestība uz garšīgu un veselīgu ēdienu!